Reklama

Gałąź na trakcji. Nie było przejazdu na Tarnogaj

11/02/2020 12:55

Tramwaje linii 8 i 16 przez kilkanaście minut nie kursowały na pętlę Tarnogaj. Jak informuje wrocławskie MPK, powodem była gałąź, która spadła na sieć trakcyjną.

Ze względu na gałąź, która spadła na sieć trakcyjną, przed godziną 13:00 nie było przejazdu na linii tramwajowej biegnącej przez skrzyżowanie Tarnogajskiej i Klimasa.


Tramwaje linii 8 i 16 jeździły tylko do skrzyżowania Hubskiej i Glinianej. W relacji Kościuszki – Tarnogaj pasażerowie mogli korzystać z autobusu „za tramwaj”.


Przed godziną 13:00 udało się usunąć fragment drzewa uniemożliwiający kursowanie tramwajów.


ZOBACZ TEŻ: Wiatr zerwał fragmenty dachu. Interweniowali strażacy, autobusy kursowały objazdem


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości