Reklama

Jacek Sutryk już oficjalnie prezydentem na drugą kadencję. "Niech żyje Wrocław"

07/05/2024 14:16

Okrzykiem "Niech żyje Wrocław" Jacek Sutryk rozpoczął we wtorek swoją drugą kadencję na stanowisku prezydenta Wrocławia. Wcześniej wspólnie z nowymi wrocławskim radnymi złożył ślubowanie. "Ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta" - przyrzekł Sutryk. Będzie rządził Wrocławiem do wiosny 2029 roku.

- To niezwykle wzruszająca dla mnie chwila. To naprawdę coś wyjątkowego, kiedy drugi raz zyskuje się zaufanie i zostaje się prezydentem miasta, w którym się urodziło,w którym moi rodzice się urodzili, do którego dziadkowie przyjechali po wojnie. Miasta wyjątkowego i najpiękniejszego na świecie. Wtedy muszą towarzyszyć tylko dobre emocje. I tak dziesiaj ze mną jest - powiedział Jacek Sutryk.


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


- Proszę o zaufanie tych, którzy na mnie nie głosowali. Wykonując swoje obowiązki, biorę odpowiedzianość nie za ćwierć, nie za połowę, ale za całość wrocławskich spraw. Ślubowanie składam wobec wszystkich wrocławian - zadeklarował.


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości