Nowe statystyki za czwartek, 18 czerwca, mówią o 11 nowych zachorowaniach na koronawirusa na Dolnym Śląsku. Ilość wyzdrowień "goni" liczbę stwierdzonych do tej pory przypadków.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Wałbrzycha oraz powiatów jeleniogórskiego, kłodzkiego, oleśnickiego i wrocławskiego. Na tę chwilę hospitalizowanych w związku z epidemią COVID-19 jest 230 Dolnoślązaków.
Liczba stwierdzonych lokalnie przypadków zakażenia koronawirusem od marca: 2825. Liczba wyzdrowień: 2060, w tym 29 sklasyfikowanych 18 czerwca. W skali kraju zdiagnozowano już 30701 przypadków i stwierdzono 1286 zgonów na COVID-19.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze