Reklama

Już ponad 2 tys. Dolnoślązaków wyleczonych z koronawirusa. 11 nowych przypadków

18/06/2020 11:04

Nowe statystyki za czwartek, 18 czerwca, mówią o 11 nowych zachorowaniach na koronawirusa na Dolnym Śląsku. Ilość wyzdrowień "goni" liczbę stwierdzonych do tej pory przypadków.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Wałbrzycha oraz powiatów jeleniogórskiego, kłodzkiego, oleśnickiego i wrocławskiego. Na tę chwilę hospitalizowanych w związku z epidemią COVID-19 jest 230 Dolnoślązaków.


Liczba stwierdzonych lokalnie przypadków zakażenia koronawirusem od marca: 2825. Liczba wyzdrowień: 2060, w tym 29 sklasyfikowanych 18 czerwca. W skali kraju zdiagnozowano już 30701 przypadków i stwierdzono 1286 zgonów na COVID-19.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości