Przy cmentarzu Grabiszyńskim wykoleił się tramwaj, blokując torowisko w obu kierunkach. Oo godz. 16:00 na ulicy Buforowej jadący na sygnale radiowóz zderzył się z samochodem, w którym jechała kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem. Nikomu nic się nie stało, ale kobieta pojechała z dzieckiem na badania do szpitala. Przedstawiamy podsumowanie dnia.
Jeden z najcenniejszych skarbów odnalezionych w Europie w XX w. przez ostatnie trzy miesiące roku można będzie oglądać w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Zwiedzający zobaczą m.in. wyjątkowej klasy koronę wykonaną w XIV w., zaponę oraz złote zawieszki z końca XII w.
We wtorek, po godz. 13, przy cmentarzu Grabiszyńskim wykoleił się tramwaj, blokując torowisko w obu kierunkach. Linie tramwajowe, korzystające zwykle z tej trasy, kursowały objazdami. MPK Wrocław podstawiło również autobus "za tramwaj".
We wtorek po godz. 16:00 na ulicy Buforowej jadący na sygnale radiowóz zderzył się z samochodem, w którym jechała kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem. Nikomu nic się nie stało, ale kobieta pojechała z dzieckiem na badania do szpitala.
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka zaprezentował w środę swoje postulaty dla środowiska akademickiego. Kandydat na prezydenta Wrocławia zapowiada, że magistrat pod jego rządami będzie wspierał wrocławskie uczelnie oraz studentów.
Wsparcie Klinicznego Oddziału Ginekologii Onkologicznej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym to jeden z postulatów Mirosławy Stachowiak-Różeckiej. Kandydatka PiS zapowiada współfinansowanie z budżetu miasta leczenie pacjentek z endometriozą oraz wysokospecjalistyczne procedury terapeutyczne.
Rozpoczynające się we wtorek konsultacje to ostatnia część procesu partycypacji, w trakcie którego zostanie zaprezentowany gotowy projekt Planu Mobilności wraz z prognozą jego oddziaływania na środowisko.
Politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej apelują do poseł Mirosławy Stachowiak-Różeckiej, by wpłynęła na swoich partyjnych kolegów i doprowadziła do uchwalenia w sejmie ustawy o Wrocławskim Związku Metropolitalnym. Zdaniem Koalicji Obywatelskiej przez nieuchwalenie tego aktu, w ciągu ostatnich dwóch lat Wrocław i okoliczne gminy straciły 400 mln złotych.
Holenderskie biuro MVRDV przygotowało koncepcję architektoniczną budynku Concordii Hub, obejmującą rewitalizację zabytkowej kamienicy przy Wyspie Słodowej 7 i jej rozbudowę o nową część.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze