SOR przy ul. Fieldorfa nie przyjmował pacjentów po tym, jak u jednego z nich zdiagnozowano gangrenę. Od poniedziałkowego wieczoru, 14 października, placówka działa już normalnie.
Przypomnijmy, że na czas przeprowadzenia działań dezynfekcyjnych, czyli na około 48 godzin, Szpitalny Oddział Ratunkowy w tej placówce nie przyjmował pacjentów.
– SOR Szpitala Wojewódzkiego im. T. Marciniaka we Wrocławiu od godzin wieczornych (14 października) przyjmuje pacjentów po zakończeniu dezynfekcji. Przywrócono działania resuscytacyjne, diagnostyczne i obserwacyjne na Oddziale Ratunkowym – mówi Michał Nowakowski, rzecznik prasowy marszałka województwa dolnośląskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze