Reklama

SOR przyjmuje już pacjentów. W szpitalu była gangrena

15/10/2019 08:41

SOR przy ul. Fieldorfa nie przyjmował pacjentów po tym, jak u jednego z nich zdiagnozowano gangrenę. Od poniedziałkowego wieczoru, 14 października, placówka działa  już normalnie.

Przypomnijmy, że na czas przeprowadzenia działań dezynfekcyjnych, czyli na około 48 godzin, Szpitalny Oddział Ratunkowy w tej placówce nie przyjmował pacjentów.


– SOR Szpitala Wojewódzkiego im. T. Marciniaka we Wrocławiu od godzin wieczornych (14 października) przyjmuje pacjentów po zakończeniu dezynfekcji. Przywrócono działania resuscytacyjne, diagnostyczne i obserwacyjne na Oddziale Ratunkowym – mówi Michał Nowakowski, rzecznik prasowy marszałka województwa dolnośląskiego.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości