Substancja ropopochodna nieznanego pochodzenia pojawiła się w niedzielę, 7 września, na Odrze we Wrocławiu, na wysokości mostu Milenijnego. - Nie wiadomo na razie, skąd się wzięła. Sprawę będzie badała policja - mówią nam strażacy.
Substancja ropopochodna niewiadomego pochodzenia ciągnęła się przy brzegu wzdłuż plaży miejskiej przy moście Milenijnym we Wrocławiu. Działania służb, które rozpoczęły się przed godziną 14, zakończyły się po dwóch godzinach.
- Na miejscu zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej, a także jednostka rozpoznania chemicznego. Urządzenia pomiarowe nie wykazały zagrożenia dla środowiska. Plama została zneutralizowana. Nie wiemy skąd mogła się pojawić, sprawę będzie badała policja - powiedział Tuwroclaw.com dyżurny strażak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."...sprawę będzie badała policja..." Oni nawet ruchem na skrzyżowaniu pokierować nie umieją, a co dopiero zbadać pochodzenie jakiejś plamy na Odrze :D Lepiej dajcie to do zbadania klechom, a najlepiej egzorcyście...
"...sprawę będzie badała policja..." Oni nawet ruchem na skrzyżowaniu pokierować nie umieją, a co dopiero zbadać pochodzenie jakiejś plamy na Odrze :D Lepiej dajcie to do zbadania klechom, a najlepiej egzorcyście...