Pod koniec czerwca, w trakcie nawałnicy, spadający konar drzewa uszkodził kładkę między Podwalem i ul. Świętego Antoniego. Przeprawa wciąż jest nieczynna.
27 czerwca na drewnianą kładkę nad fosą miejską w rejonie placu Jana Pawła II runął konar starego platana, uszkadzając balustradę i konstrukcję przeprawy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze