Straż pożarna intwerweniuje w jednym z bloków przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Doszło tam do silnego zadymienia.
Na siódmym piętrze bloku przy ul. Kościuszki we Wrocławiu doszło do silnego zadymienia. Pożar został wykluczony przez służby. - Zapaliła się sadza w kominie, na szczęście nikt nie został poszkodowany - powiedział dyżurny strażak. Na miejscu interweniuje w sumie pięć zastępów, w tym wóz z drabiną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze