Już tylko dni dzielą nas od otwarcia nowego centrum handlowego we Wrocławiu. Vendo Park powstało przy ulicy Kiełczowskiej 46/48. Będzie czynne od czwartku, 12 grudnia.
Centrum handlowe tworzy 8 sklepów (Media Expert, Dealz, Rossmann, Pepco, KiK, TEDi oraz Sinsay), w osobnym budynku powstał dyskont spożywczy Aldi.
Sklepy i parking na 114 samochodów są już gotowe. W placówkach handlowych widać już wyposażenie, trwa ustawianie towarów i ostanie wykończenia.
Inwestorem Vendo Park we Wrocławiu jest firma Trei Real Estate Poland, która na terenie kraju ma już kilkadziesiąt takich galerii handlowych. Wrocławski Vendo Park to czwarty obiekt tej sieci na Dolnym Śląsku. Trzy pozostałe działają już w Lubinie, Jaworze i Świdnicy.
Oficjalne otwarcie centrum z uroczystym przecięciem wstęgi nastąpi w środę 12 grudnia o godz.12.00. Dyskont Aldi ma rozpocząć działalność nieco później, w drugiej połowie miesiąca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejne centrum handlowe - potrzebne jak rybie ręcznik - dosłownie 300m dalej jest kolejne… zamiast wybudować tam park lub tereny rekreacyjne kolejne blaszane hale, a potem dzielnie walcząc z brakiem zieleni sądzimy 2 drzewa na Legnickiej…
Dzielni lewacy napływowi wybrali sobie władze. Sklepy, markety, rowery, korki. Uśmiechnięci?
W tym roku 12 grudnia to czwartek a nie środa.
Ale żeby kolejny blaszak z paroma dyskontami z chińszczyzną nazywać "centrum handlowym"!?
Zapomnieli wspomnieć, że dojazd po odstaniu kilkudziesięciu minut w korkach, ot taka przyjazna mieszkańcom tej części miasta organizacja ruchu....i najlepiej ustawić kolejnych 30 hopek, albo kopać wilcze doły
Kolejne centrum handlowe - potrzebne jak rybie ręcznik - dosłownie 300m dalej jest kolejne… zamiast wybudować tam park lub tereny rekreacyjne kolejne blaszane hale, a potem dzielnie walcząc z brakiem zieleni sądzimy 2 drzewa na Legnickiej…
Dzielni lewacy napływowi wybrali sobie władze. Sklepy, markety, rowery, korki. Uśmiechnięci?
W tym roku 12 grudnia to czwartek a nie środa.