Montaż siatek zabezpieczających utrudnia ruch na AOW od trzech tygodni. W środę również trzeba liczyć się z tym, że trasa odcinkowo będzie zwężona.
Prace na autostradowej obwodnicy Wrocławia w środę prowadzone będą na dwóch odcinkach: między węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Północ, w obu kierunkach, zajęte są lewe pasy jezdni.
Roboty rozpoczęły się ok. godz. 4 nad ranem. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu informuje, że potrwają około 12 godzin, czyli do godz. 16.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze