Remont kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Łąkowej nie rusza już od ponad roku. Co dalej z tą inwestycją?
Narożna, czteropiętrowa kamienica przy ulicy Kościuszki 12-14 miała zostać zrewitalizowana. Jej właścicielem jest obecnie Unirest, warszawska grupa inwestująca w hotele globalnych sieci takich jak na przykład Hilton. Tutaj również planowała hotel, który projektuje pracownia SAO Architecture z Krakowa.
Budynek został przygotowany do prac renowacyjnych ponad rok temu, ale nic się w tej kwestii nie dzieje. Firma Unirest, zapytana o to, kiedy ruszy inwestycja i czy plany wobec nieruchomości się zmieniły, odpowiedziała jedynie, że na ten moment nie planuje żadnych remontów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze