30 miesięcy będą mieli drogowcy na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia - przez Wysoką. To około 6 kilometrów drogi, która połączy al. Karkonoską z ulicą Grota-Roweckiego i już istniejącą obwodnicą prowadzącą przez Siechnice i Łany do Długołęki. Właśnie ogłoszono przetarg na realizację tej inwestycji.
Na oferty firm zainteresowanych budowę Dolnośląska Służba Dróg i Kolei czeka do 6 lutego. Jeśli przetarg uda się rozstrzygnąć w terminie, umowę z wykonawcą będzie można podpisać już wiosną. Droga powinna być gotowa pod koniec 2026 roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze