Reklama

Na środku skrzyżowania zepsuło mu się auto. Miał w nim dużo amfetaminy

18/11/2019 12:14

Awaria pojazdu spowodowała, że 30-letni mieszkaniec Wrocławia zatrzymał swój pojazd na środku jednego z ołbińskich skrzyżowań. Zauważyli to policjanci, którzy postanowili mu pomóc. Okazało się jednak, że 30-latek jest bardzo mocno pobudzony. 

Podczas rozmowy z policjantami 30-letni kierowca poinformował ich, że jego honda uległa awarii. Zapytany o powody swojego niespokojnego zachowania przyznał się, że tego dnia aż trzykrotnie spożywał amfetaminę, a ostatni raz - zaledwie parę godzin wcześniej.


- Podczas czynności funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie jeszcze kilka foliowych opakowań z kilkunastoma porcjami handlowymi amfetaminy oraz wagę do porcjowania środków odurzających, co może wskazywać na to, że mógł zajmować się ich rozprowadzaniem - mówi Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Reklama

I dodaje, że po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że wrocławianin nie miał prawa w ogóle jechać, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


- Trzydziestolatek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Pobrano również od niego krew do dalszych badań. Za popełnione przestępstwa grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności. O wysokości kary zadecyduje sąd - dodaje Marcjan


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości