Reklama

Wiemy, kto wybuduje kolejny odcinek WOW

13/02/2020 14:46

Konsorcjum firm Kobylarnia i Mirbud wygrało przetarg na budowę północnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Inwestycja warta 165 mln złotych ma ruszyć już wiosną tego roku.

Zainteresowanych budową 10-kilometrowego odcinka drogi między Łanami i Długołęką było łącznie 7 podmiotów, które wyceniły swoje usługi na kwoty od 165 mln zł do 210 mln zł.


Ostatecznie Dolnośląska Służba Dróg i Kolei zdecydowała się na najtańszą z ofert, którą zaproponowało konsorcjum Kobylarnia – Mirbud.


Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację budowy. Początek prac planowany jest na wiosnę tego roku.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości