Konsorcjum firm Kobylarnia i Mirbud wygrało przetarg na budowę północnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Inwestycja warta 165 mln złotych ma ruszyć już wiosną tego roku.
Zainteresowanych budową 10-kilometrowego odcinka drogi między Łanami i Długołęką było łącznie 7 podmiotów, które wyceniły swoje usługi na kwoty od 165 mln zł do 210 mln zł.
Ostatecznie Dolnośląska Służba Dróg i Kolei zdecydowała się na najtańszą z ofert, którą zaproponowało konsorcjum Kobylarnia – Mirbud.
Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację budowy. Początek prac planowany jest na wiosnę tego roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze