Spółka Tauron Dystrybucja poinformowała o awarii energetycznej przy ul. Odkrywców na wrocławskim Grabiszynie. Przerwa w dostawach prądu potrwa do godzin popołudniowych.
Awaria energetyczna, do której doszło na wrocławskim Grabiszynie tuż po godz. 8.30, dotyczy adresów Odkrywców 13-21. Tauron Dystrybucja zapowiada, że usunie ją do godz. 15.
Więcej komunikatów i ostrzeżeń na czwartek, 5 marca, znajdziecie tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze