Reklama

Awaria MPK Wrocław. Tramwaje nie jeździły przez centrum

19/08/2022 14:18

Tramwaj zepsuł się na skrzyżowaniu ul. Oławskiej i Kazimierza Wielkiego. Kilka linii jeździło objazdami.

***AKTUALIZACJA, godz. 14.30***


MPK poinformowało o zakończeniu uttrudnień na skrzyżowaniu. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.


***


Awaria tramwaju na skrzyżowaniu ulic Oławskiej i Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu. Do awarii pojazdu doszło w piątek, 19 sierpnia po godz. 13. Ruch tramwajów w tym miejscu jest wstrzymany.


Tramwaje linii 3 i 10 w kierunku Leśnicy oraz linii 33 w stronę Pilczyc jeżdżą ul. Świdnicką i ul. Podwale. Tramwaje linii 4 do Oporowa jeżdżą przez ul. Szewską.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości