Tramwaj zepsuł się na skrzyżowaniu ul. Oławskiej i Kazimierza Wielkiego. Kilka linii jeździło objazdami.
***AKTUALIZACJA, godz. 14.30***
MPK poinformowało o zakończeniu uttrudnień na skrzyżowaniu. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
***
Awaria tramwaju na skrzyżowaniu ulic Oławskiej i Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu. Do awarii pojazdu doszło w piątek, 19 sierpnia po godz. 13. Ruch tramwajów w tym miejscu jest wstrzymany.
Tramwaje linii 3 i 10 w kierunku Leśnicy oraz linii 33 w stronę Pilczyc jeżdżą ul. Świdnicką i ul. Podwale. Tramwaje linii 4 do Oporowa jeżdżą przez ul. Szewską.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze