W przyszłym tygodniu na kilku wrocławskich ulicach zostaną wprowadzone czasowe zakazy parkowania. Ma to związek z zaplanowanymi pracami, które będą polegać na renowacji oznakowania poziomych miejsc postojowych.
Pojazdy stojące na zakazie będą odholowywane przez służby na koszt właścicieli, parkujących w tych miejscach kierowcy powinni więc zwrócić uwagę na oznakowanie.
Na poniedziałek, 15 czerwca, prace zaplanowane na ulicach: Kościuszki, Miłej, Piwnej i Wyspiańskiego od Smoluchowskiego do Skłodowskiej - Curie. Dzień później będą one prowadzone na ulicach: Ładnej, Nehringa i Wrocławczyka, a 17 czerwca – na Pasteura, Reja i Świebodzkiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze