Reklama

Ewakuacja Tarasów Grabiszyńskich. Znaleziono najeżony elektroniką pakunek!

12/09/2023 09:02

Po godz. 7 we wtorek, 12 września, policja otrzymała zgłoszenie o niebezpiecznym pakunku pozostawionym w jednym z pomieszczeń Tarasów Grabiszyńskich.

- Zarządca zdecydował o ewakuacji. Budynek opuściło około 70 osób, a na miejsce przyjechała policja - przekazuje Wojciech Jabłoński z biura prasowego wrocławskiej policji.


W odnalezionej paczce znajdują się baterie i widoczne elementy elektroniczne, jednak wstępnie policja nie potwierdziła, że mogło to stwarzać zagrożenie.


- Będziemy to zabezpieczać do dalszej analizy. Sprawdzimy monitoring, żeby dowiedzieć się kto i w jakim celu pozostawił ten pakunek, bo spowodowało to duże zamieszanie, a widoczna zawartość mogła wywołać uczucie zagrożenia - informuje Jabłoński.

Reklama

O godz. 9 kończą się działania służb w Tarasach Grabiszyńskich.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości