Do tej pory niezwiązana z Wrocławiem Małgorzata Kidawa-Błońska będzie liderką wrocławskiej listy Koalicji Obywatelskiej. Dobre miejsca dostali też Małgorzata Tracz z Zielonych i Michał Jaros. Z drugiej strony Bogdan i Barbara Zdrojewscy poinformowali, że wbrew rekomendacji swojej partii zamierzają ubiegać się o mandaty senatorskie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze