Na skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Dubois we Wrocławiu wykoleił się tramwaj linii 15. Sytuacja spowodowała duże utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej. Wiele tramwajów i autobusów jeździło objazdami.
Do zdarzenia doszło w piątek, 9 stycznia, po godz. 14. Na skrzyżowaniu ul. Pomorskiej i Dubois wykoleił się tramwaj linii 15. Na miejscu przez ponad dwie godziny pracowały służby MPK i technicy, którzy starali się jak najszybciej przywrócić przejazd.
Do momentu zakończenia działań zmieniono trasy kilku linii tramwajowych.
Ostatecznie ruch udało się przywrócić około godz. 15.20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten szmelc już dawno powinien zniknąć. Pociąć na miejscu, załadować i wywieźć na złomowisko. Bilety takie drogie a tramwaje niewygodne, chłodno w zimie, zatem zaś gorąco i tak nie ma gdzie siedzieć.