Po jednym torze naprzeciwko siebie jechały dwa tramwaje. Do groźnego zdarzenia doszło na ul. Przyjaźni. MPK skróciło trasy tramwajów i zadysponowało autobusy.
Bardzo niebezpieczna sytuacja wydarzyła się w środę, 30 października na Przyjaźni. Po godzinie 14 na jednym torze jechały wprost na siebie dwa tramwaje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Znow Polacy nic sie nie stalo ?! Czy wreszcie przestaniecie lekcewazyc zasady i ekonomie ?!
Znow Polacy nic sie nie stalo ?! Czy wreszcie przestaniecie lekcewazyc zasady i ekonomie ?!