Buspas na Jagodno ma już asfalt. Zostały już tylko ostatnie szlify i droga będzie mogła przejść odbiory, potem pojadą po niej pierwsze autobusy. Ma się to stać jeszcze wiosną. Nam tymczasem drogowcy już teraz pozwolili przetestować swoje dzieło. Przejechaliśmy nowym buspasem! Zobaczcie film!
Zaczynający się od ulicy Bardzkiej nowy buspas już niebawem ma odciążyć ruch samochodowy na Jagodnie. Prace mają się ku końcowi, niedawno została wylana ostatnia warstwa asfaltu, a nawet rozpoczęto malowania oznakowania na jezdni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Świetna planistyka. Najpierw dopuszcza się do budowy blokowiska w polu, bez żadnych usług, zieleni, przestrzeni, jakiegoś podstawowego poziomu architektury, a potem po latach buduje się do niego KZ. A tymczasem nadal jest pełno przestrzeni do zabudowania w dobrze skomunikowanych KZ obszarach miasta. Swoją drogą pętla na jagodnie powinna być przy obwodnicy wschodniej i tam parking p+r, żeby ograniczyć napływ samochodów z okolicznych wsi
Świetna planistyka. Najpierw dopuszcza się do budowy blokowiska w polu, bez żadnych usług, zieleni, przestrzeni, jakiegoś podstawowego poziomu architektury, a potem po latach buduje się do niego KZ. A tymczasem nadal jest pełno przestrzeni do zabudowania w dobrze skomunikowanych KZ obszarach miasta. Swoją drogą pętla na jagodnie powinna być przy obwodnicy wschodniej i tam parking p+r, żeby ograniczyć napływ samochodów z okolicznych wsi
Świetna planistyka. Najpierw dopuszcza się do budowy blokowiska w polu, bez żadnych usług, zieleni, przestrzeni, jakiegoś podstawowego poziomu architektury, a potem po latach buduje się do niego KZ. A tymczasem nadal jest pełno przestrzeni do zabudowania w dobrze skomunikowanych KZ obszarach miasta. Swoją drogą pętla na jagodnie powinna być przy obwodnicy wschodniej i tam parking p+r, żeby ograniczyć napływ samochodów z okolicznych wsi
Świetna planistyka. Najpierw dopuszcza się do budowy blokowiska w polu, bez żadnych usług, zieleni, przestrzeni, jakiegoś podstawowego poziomu architektury, a potem po latach buduje się do niego KZ. A tymczasem nadal jest pełno przestrzeni do zabudowania w dobrze skomunikowanych KZ obszarach miasta. Swoją drogą pętla na jagodnie powinna być przy obwodnicy wschodniej i tam parking p+r, żeby ograniczyć napływ samochodów z okolicznych wsi
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.