W czwartkowy poranek MPK Wrocław poinformowało, że ulicę Królewską na Osiedlu Sobieskiego blokują maszyny budowlane. Z tego też powody autobusy, korzystające ze zlokalizowanej tam pętli, musiały kursować objazdami.
Utrudnienia na pętli na Psim Polu zaczęły się po godz. 9 i skończyły - przed godz. 10. W tym czasie autobusy linii D, 141 i 150 kursowały objazdem przez ul. Bora-Komorowskiego i Okulickiego do pętli Zakrzów. Sytuacja wróciła do normy szybko, dzięki czemu pasażerowie nie odczuli dużych utrudnień w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze