Dzisiaj (niedziela), tuż po godzinie 9 rano służby otrzymały informację o mężczyźnie, który zniknął pod wodą w pobliżu Wyspy Słodowej. Niestety pomimo akcji służb nie udało się do uratować.
Mężczyznę wchodzącego do wody widzieli świadkowie, którzy zaalarmowali służby. - Ratownik WOPR wszedł do wody w poszukiwaniu poszkodowanego. Po przyjeździe specjalistycznej jednostki ratownictwa wodnego do wody wszedł płetwonurek, który po kilkudziesięciu minutach poszukiwań odnalazł poszukiwanego - relacjonuje dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyznę reanimowano w ogródku jednej z restauracji działających na pomoście przy brzegu rzeki. - Mimo prowadzonej resuscytacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyźnie - dodają ratownicy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze