Informację, że tramwaj przyjedzie za 1441 minut zobaczyć mogli w listopadowy wieczór mieszkańcy Wrocławia na przystanku Plac Zgody - Muzeum Etnograficzne. Nie jest tak źle jak we wrześniu, ale awarie tablic na wrocławskich przystankach wciąż często się zdarzają. Najczęściej źle pokazują czas przyjazdu, zacinają się albo w ogóle nie działają.
Walka z problematycznymi tablicami na przystankach trwa we Wrocławiu już kilka miesięcy. Ostatnio jeden z naszych Czytelników natknął się na taką, która przy Placu Zgody wskazywała przyjazd tramwaju za 1441 min.
Tablicami Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (DIP) na terenie Wrocławia zajmuje się Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Za treści wyświetlane na ekranach odpowiada MPK. Skutki największych problemów z serwisowaniem tych tablic wrocławianie mogli odczuć we wrześniu.
Od 3 października br. do 3 kwietnia 2025 r. obowiązuje umowa podpisana przez wrocławski ZDiUM z firmą WASKO. Umowa na bieżące utrzymanie i konserwację tablic DIP na terenie miasta opiewa na ponad 1 mln zł.
- Obecnie największe awarie tablic DIP zostały już usunięte. Aktualnie obsługujemy zgłoszenia dotyczące tablic, które są sprawne, ale wymagają wymiany pojedynczych segmentów LED. Oczywiście, jeżeli pojawiają się sygnały od mieszkańców i pasażerów podejmujemy właściwe działania - przekazał portalowi tuwroclaw Tomasz Jankowski, rzecznik Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.
- Na początku 2025 roku planujemy ogłoszenie nowego przetargu na bieżące utrzymanie i konserwację tablic DIP. Pozwoli to na kontynuację prac serwisowych po wygaśnięciu obecnie obowiązującej umowy - dodał rzecznik ZDiUM.
Przypomnijmy, w marcu br. ZDiUM ogłosił przetarg i wówczas wpłynęła jedna oferta, w dodatku czterokrotnie przekraczająca wartość oszacowaną przez pracowników ZDiUM. Urzędnicy na utrzymanie i naprawę tablic przygotowali 872 tys. zł, a jedyna firma gotowa się tym zająć (ta, która ten system we Wrocławiu uruchomiła) usługę wyceniła na blisko 4 mln zł. Przetarg unieważniono i w teorii możliwe było podpisanie umowy bez przetargu. Jednak w praktyce jej wartość nie mogła przekraczać 130 tys. zł., a tylu środków ZDiUM wtedy nie miał. Na oferty ogłoszonego w lipcu br. przetargu urzędnicy czekali do sierpnia - zainteresowanych nie było. Nikt nie chciał podjąć się tego zadania, więc stanęło na zleceniu wykonania usługi bez przetargu. Po licznych perturbacjach temat trafił do firmy WASKO, z którą umowa obowiązywać będzie przez jeszcze ponad 5 miesięcy.
Nieprawidłowości w działaniu tablic DIP można zgłaszać całodobowo pod numerem telefonu dyspozytorów ZDiUm 19 501 lub wysyłając e-mail na adres [email protected].
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze