Wiadukt jest nieczynny od 22 lipca, kiedy to koparka przewożona przez ciężarówkę się pod nim nie zmieściła. Uszkodzenia okazały się znacznie poważniejsze, niż pierwotnie zakładano.
– Po oględzinach wiaduktu podjęliśmy decyzję o jego zamknięciu dla ruchu kołowego. Jednocześnie zleciliśmy opracowanie ekspertyzy, która określi skalę uszkodzeń i wskaże działania naprawcze – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Wrocław. Prace potrwają co najmniej do października, ale mogą wydłużyć się nawet do końca roku.
GDDKiA wyznaczyła objazdy, którymi można ominąć zniszczony wiadukt.
Objazd w kierunku Wrocław – Żórawina
Objazd w kierunku Żórawina – Wrocław
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze