Znana wrocławska sieć pizzerii Mania Smaku - ta sama, która podczas wyborów parlamentarnych częstowała pizzą wyborców chcących oddać głos na Jagodnie - otworzyła nowy lokal w centrum Wrocławia. Ale jest inny niż wszystkie. Przy ul. Kuźniczej, naprzeciwko legendarnego baru mlecznego Miś, sprzedają pizzę na kawałki. Ciepłą przekąskę dostaniemy w dwie minuty. Kawałek pizzy kosztuje od 9,90 do 16,90 zł.
Pizzę na kawałki można kupić w większości dużych miast europejskich niemal na każdym roku. Ale we Wrocławiu takich miejsc jest wciąż niewiele. Mania Smaku postanowiła to zmienić. Od dziś, przy ul. Kuźniczej 25, można uraczyć się gorącym kawałkiem pizzy.
Ceny wahają się w przedziale 9,90 zł-16,90 zł/kawałek. Jak to zwykle bywa - wszystko zależy od rodzaju pizzy. Tradycyjnie najmniej zapłacimy za margherittę - 9,90 zł za kawałek, pizza z salami lub oliwkami kosztuje 12,90 zł, najdroższa jest pizza z największą liczbą dodatków - szynką, oliwkami, bazylią - za kawałek zapłacimy 16,90 zł.
Tanio nie jest. - Sprowadziliśmy wybitne wędliny i sery od włoskich producentów, którzy nie są widywani w polskich restauracjach. Topka, idealny produkt, bez ściemy - przekonuje jednak Mania Smaku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pizza w 2 minuty??? Włosi płaczą jak na to patrzą.
A o odgrzewaniu Focacci słyszał? Tak to się robi także we Włoszech....Upieczona wcześniej pizza/focaccia ze składnikami i następnie odgrzewana w piecu przelotowym. Taie ciasto z wysoką hydracją bardzo dobrze znosi taki "odgrzewanie", a nawet jest wręcz do tego stworzone.
Przecież można zrobić wcześniej i trzymać w bemarze.
LEWACTWO TO STAN UMYSŁU https://geekweek.interia.pl/podroze/news-zniszczyli-kilkaset-lezakow-tak-chca-odstraszyc-turystow,nId,20355637
Tuwroclaw.com - cała masa kretyńsko wyskakujących reklam i filmików uniemożliwia czytanie waszego serwisu i wiadomości w telefonie. Czy zdajecie sobie z tego sprawę??
To sie POwcy uciesza usmiechnieta POlsko!
Tanio już było 9.90 kawałek margarity Chwilę temu 20 kosztowała cała No ale trzeba się uśmiechać bo mogły bomby spadać lub co gorsza inna partia rządzić. Ale Polacy sa rozegrani popisem. Ważne że pizza w 2 minuty i ciepła. Brawo uśmiechnięci niewolnicy matrixa
ten Matuszek odgrzewa beznadziejną pizzę, podobnie jak arogancko traktuje pracowników. Nie lansujcie tego prostaka.
Przesyłam wam różne wyrazy, dzbany z tej pizzerii i z jagodna.
Nie skorzystam nawet za darmo. Sprzedajcie tym których karmiliście na wyborach
Pizza w 2 minuty??? Włosi płaczą jak na to patrzą.
A o odgrzewaniu Focacci słyszał? Tak to się robi także we Włoszech....Upieczona wcześniej pizza/focaccia ze składnikami i następnie odgrzewana w piecu przelotowym. Taie ciasto z wysoką hydracją bardzo dobrze znosi taki "odgrzewanie", a nawet jest wręcz do tego stworzone.
Przecież można zrobić wcześniej i trzymać w bemarze.