Reklama

Częstowali pizzą wyborców z Jagodna, teraz sprzedają ją na kawałki

11/12/2024 16:12

Znana wrocławska sieć pizzerii Mania Smaku - ta sama, która podczas wyborów parlamentarnych częstowała pizzą wyborców chcących oddać głos na Jagodnie - otworzyła nowy lokal w centrum Wrocławia. Ale jest inny niż wszystkie. Przy ul. Kuźniczej, naprzeciwko legendarnego baru mlecznego Miś, sprzedają pizzę na kawałki. Ciepłą przekąskę dostaniemy w dwie minuty. Kawałek pizzy kosztuje od 9,90 do 16,90 zł.

Pizzę na kawałki można kupić w większości dużych miast europejskich niemal na każdym  roku. Ale we Wrocławiu takich miejsc jest wciąż niewiele. Mania Smaku postanowiła to zmienić. Od dziś, przy ul. Kuźniczej 25, można uraczyć się gorącym kawałkiem pizzy.

Ceny wahają się w przedziale 9,90 zł-16,90 zł/kawałek. Jak to zwykle bywa - wszystko zależy od rodzaju pizzy. Tradycyjnie najmniej zapłacimy za margherittę - 9,90 zł za kawałek, pizza z salami lub oliwkami kosztuje 12,90 zł, najdroższa jest pizza z największą liczbą dodatków - szynką, oliwkami, bazylią - za kawałek zapłacimy 16,90 zł.

Reklama

Tanio nie jest. - Sprowadziliśmy wybitne wędliny i sery od włoskich producentów, którzy nie są widywani w polskich restauracjach. Topka, idealny produkt, bez ściemy - przekonuje jednak Mania Smaku.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/12/2024 19:05
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Czy to możliwe??? - niezalogowany 2024-12-11 16:35:32

    Pizza w 2 minuty??? Włosi płaczą jak na to patrzą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • maniek - niezalogowany 2024-12-11 16:39:54

    A o odgrzewaniu Focacci słyszał? Tak to się robi także we Włoszech....Upieczona wcześniej pizza/focaccia ze składnikami i następnie odgrzewana w piecu przelotowym. Taie ciasto z wysoką hydracją bardzo dobrze znosi taki "odgrzewanie", a nawet jest wręcz do tego stworzone.

    • Zgłoś wpis
  • Stefek - niezalogowany 2024-12-11 16:55:56

    Przecież można zrobić wcześniej i trzymać w bemarze.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości