Pijany człowiek wpadł do fosy we Wrocławiu po awanturze dwóch mężczyzn, do której doszło dziś po świcie we Wrocławiu. Doszło do szarpaniny, w wyniku której 40-latek wpadł do wody. - Był bardzo agresywny - opowiadają ratownicy, na widok których zaczął uciekać.
Do awantury doszło na wysokości Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Włodkowica. Mężczyźni tak się ze sobą szarpali, że wreszcie jeden z nich stoczył się ze skarpy i wpadł do wody. Na miejsce wezwano ratowników.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze