Reklama

Wrocław: Awantura nad fosą. Pijany człowiek wpadł do wody. Gdy go ratowali, jeszcze się kłócił

14/08/2023 10:50

Pijany człowiek wpadł do fosy we Wrocławiu po awanturze dwóch mężczyzn, do której doszło dziś po świcie we Wrocławiu. Doszło do szarpaniny, w wyniku której 40-latek wpadł do wody.  - Był bardzo agresywny - opowiadają ratownicy, na widok których zaczął uciekać.

Do awantury doszło na wysokości Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Włodkowica. Mężczyźni tak się ze sobą szarpali, że wreszcie jeden z nich stoczył się ze skarpy i wpadł do wody. Na miejsce wezwano ratowników. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI NAD FOSĄ - KLIKNIJ


- Zastaliśmy tam pływającego w fosie mężczyznę, który uciekając na widok służb przepłynął fosę na druga stronę. Po licznych wezwaniach, w asekuracji strażaków i ratowników WOPR sam wyszedł z fosy od strony Podwala - relacjonuje dolnośląski Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. - 40-letni mężczyzna był pod wpływem alkoholu i zachowywał się bardzo agresywnie w stosunków do ratowników, dlatego policjanci zastosowali środki przymusu bezpośredniego, by zapanować nad krewkim panem - dodają woprowcy. Gdy awanturnik się uspokoił, trafił pod opiekę pogotowia.
 
- Tym razem na szczęście nie doszło do tragedii. Przed nami kolejne upalne dni. Wiele osób będzie chciało je spędzić nad wodą. Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku - jak mantrę powtarza WOPR.
klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości