Reklama

Wrocław: Dwa auta zderzyły się w rejonie Dworca Głównego. Jedno wpadło na chodnik [ZDJĘCIA]

30/06/2022 16:59

W czwartkowe popołudnie, ok. godz. 14.30, na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Kościuszki zderzyły się dwa samochody osobowe - toyota i kia. Nikomu nic się nie stało, ale przez moment było groźnie, bo jedno z aut zatrzymało się dopiero na chodniku.

Policjanci ustalili, że zawinił kierowca samochodu marki Kia na ukraińskich numerach rejestracyjnych, który zignorował światło czerwone, wjechał na skrzyżowanie i uderzył w toyotę. Został ukarany mandatem.


Kia wpadła na chodnik, uszkadzając słupki i sygnalizację świetlną. Teraz nie ma już utrudnień w ruchu. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości