W czwartkowe popołudnie, ok. godz. 14.30, na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Kościuszki zderzyły się dwa samochody osobowe - toyota i kia. Nikomu nic się nie stało, ale przez moment było groźnie, bo jedno z aut zatrzymało się dopiero na chodniku.
Policjanci ustalili, że zawinił kierowca samochodu marki Kia na ukraińskich numerach rejestracyjnych, który zignorował światło czerwone, wjechał na skrzyżowanie i uderzył w toyotę. Został ukarany mandatem.
Kia wpadła na chodnik, uszkadzając słupki i sygnalizację świetlną. Teraz nie ma już utrudnień w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze