Reklama

Wrocław gra niemieckie miasto sprzed wojny. Disney kręci serial na Dworcu Głównym

29/06/2024 11:21

We Wrocławiu trwają zdjęcia do serialu "Breslau" Disneya+. Sceny kręcone były dotąd w wielu miejscach we Wrocławiu, m.in. przed gmachem Komendy Wojewódzkiej na Podwalu. Dziś filmowców i aktorów można było spotkać na Dworcu Głównym PKP. Zobaczcie!

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO


Akcja ośmioodcinkowego serialu kryminalnego rozgrywa się w 1936 roku w ówczesnym Breslau. Komisarz Franz Podolsky pracuje nad sprawą brutalnego morderstwa. W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi presja na rozwikłanie zagadki jest olbrzymia…


W serialu pod roboczym tytułem „Breslau”, wystąpią m.in. Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”, „Chrzest”), Agata Kulesza („Róża”, „Ida”) i Sandra Drzymalska („IO”, „Filip”). Reżyserem jest Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”, „Ki”), a za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Magdalena Żakowska. Producentem serialu jest ATM Grupa.

Reklama

Reżyserem serialu jest Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”, „Ki”), a za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Magdalena Żakowska.


 

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości