We Wrocławiu trwają zdjęcia do serialu "Breslau" Disneya+. Sceny kręcone były dotąd w wielu miejscach we Wrocławiu, m.in. przed gmachem Komendy Wojewódzkiej na Podwalu. Dziś filmowców i aktorów można było spotkać na Dworcu Głównym PKP. Zobaczcie!
KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO
Akcja ośmioodcinkowego serialu kryminalnego rozgrywa się w 1936 roku w ówczesnym Breslau. Komisarz Franz Podolsky pracuje nad sprawą brutalnego morderstwa. W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi presja na rozwikłanie zagadki jest olbrzymia…
W serialu pod roboczym tytułem „Breslau”, wystąpią m.in. Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”, „Chrzest”), Agata Kulesza („Róża”, „Ida”) i Sandra Drzymalska („IO”, „Filip”). Reżyserem jest Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”, „Ki”), a za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Magdalena Żakowska. Producentem serialu jest ATM Grupa.
Reżyserem serialu jest Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”, „Ki”), a za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Magdalena Żakowska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze