Reklama

Wrocław przeciera oczy. Tak zmieniła Przedmieście Oławskie nowa inwestycja [ZDJĘCIA]

14/04/2022 19:12

Nowa Manufaktura to inwestycja mieszkaniowa dewelopera IMS Budownictwo, zlokalizowana przy ul. Pułaskiego 34, na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki. Ostatnio oczom przechodniów ukazała się jej elewacja. 

"Nie dość, że pasuje do otoczenia jak pięść do oka, to nie bardzo wiadomo, po co tam jest ten czerwony kolor" - wrocławianie nie zostawili suchej nitki na nowych blokach mieszkalnych na Przedmieściu Oławskim. Mowa o Nowej Manufakturze przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego - nowym budownictwie, bezpardonowo doklejonym do starej, zniszczonej kamienicy. 


Jak informuje inwestor, budynek, sięgający w poszczególnych częściach 7., 9. oraz 10. kondygnacji, jest podzielony na trzy części, wypełniające zbieg ulic w dwóch liniach zabudowy.

Reklama

"Nowoczesna architektura oraz zabudowam sięgająca 9. piętra, znakomicie wkomponuje się w istniejącą zabudowę oraz wypełni ubytek pomiędzy starszymi kamienicami, co będzie stanowiło doskonałe zwieńczenie tego narożnika" - zapewnia IMS Budownictwo na stronie internetowej.


W ramach inwestycji powstaje 312 mieszkań (jedno-, dwu, trzy,- i czteropokojowych, o powierzchni od 25-71 m kw.) oraz 3 lokale usługowe na parterze w pierwszej linii zabudowy. Większość mieszkań będzie posiadała balkony, tarasy lub antresole. .

Reklama

Zakończenie budowy Nowej Manufaktury planowane jest jeszcze na pierwszą połowę 2022 roku.



 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości