Tramwaj wykoleił się na ul. Podwale we Wrocławiu. MPK Wrocław wprowadziło objazdy dla kilku linii.
Do wykolejenia tramwaju doszło we wtorek, 26 lipca, po godz. 7 na ul. Podwale we Wrocławiu. Po wypadku tramwaje nie jeździły tą ulicą, a MPK Wrocław wprowadziło objazdy. Tramwaje linii 6 do Ojca Beyzyma, linii 7 kierunek Klecina, linii 20 kierunek Oporów i linii 23 w stronę Kromera kursowały objazdem przez pl. Legionów.
Na ul. Podwale po zdarzeniu były trudności z przejazdem. Tworzyły się zatory. Niektóre autobusy miejskie objeżdżały wykolejony tramwaj pasem ruchu “pod prąd”.
Przed godz. 10 MPK Wrocław poinformowało o zakończeniu utrudnień i powrocie tramwajów na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze