Reklama

Wykolejenie w centrum. Tramwaje jeździły objazdami

26/07/2022 07:52

Tramwaj wykoleił się na ul. Podwale we Wrocławiu. MPK Wrocław wprowadziło objazdy dla kilku linii.

Do wykolejenia tramwaju doszło we wtorek, 26 lipca, po godz. 7 na ul. Podwale we Wrocławiu. Po wypadku tramwaje nie jeździły tą ulicą, a MPK Wrocław wprowadziło objazdy. Tramwaje linii 6 do Ojca Beyzyma, linii 7 kierunek Klecina, linii 20 kierunek Oporów i linii 23 w stronę Kromera kursowały objazdem przez pl. Legionów.


Na ul. Podwale po zdarzeniu były trudności z przejazdem. Tworzyły się zatory. Niektóre autobusy miejskie objeżdżały wykolejony tramwaj pasem ruchu “pod prąd”.


Przed godz. 10 MPK Wrocław poinformowało o zakończeniu utrudnień i powrocie tramwajów na stałe trasy.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości