Do wypadku doszło około godz. 9 koło wiaduktu kolejowego na ul. Trzebnickiej.
Utrudnienia dla pasażerów wrocławskiego MPK. Około godz. 9 w piątek, 5 maja, na ul. Trzebnickiej koło dworca Wrocław Nadodrze zderzył się tramwaj z busem.
- Do zdarzenia doszło z winy obcej - przekazuje rzecznik prasowy MPK Wrocław Mikołaj Czerwiński. I chociaż pasażerowie informowali o utrudnieniach w ruchu tramwajów w stronę centrum, Czerwiński zaznacza, że utrudnień nie było, a uszkodzony pojazd niezwłocznie został usunięty z torowiska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze