Reklama

Zapłaciłam za psa na plaży, a oni kazali mi sprzątać jego kupę! [LIST DO REDAKCJI]

15/08/2025 14:38

Piszę ten list ze łzami w oczach, wciąż drżącymi rękami i poczuciem głębokiego upokorzenia. Chciałabym, abyście nagłośnili skandaliczną sytuację, jaka miała miejsce na kąpielisku Kopalnia pod Wrocławiem. Jako wieloletnia miłośniczka tego miejsca i właścicielka psa, przeżyłam tam prawdziwy koszmar, który doprowadził mnie do płaczu i zmusił do opuszczenia terenu. A wszystko przez to, że pies załatwił się na plaży. Ludzie oczekiwali, że to posprzątam. A ja przecież zapłaciłam za wstęp psa. Niech sprząta obsługa!


Oto cały list, jaki otrzymaliśmy od pani Jagody z Wrocławia

Piszę ten list ze łzami w oczach, wciąż drżącymi rękami i poczuciem głębokiego upokorzenia. Chciałabym, abyście nagłośnili skandaliczną sytuację, jaka miała miejsce na kąpielisku Kopalnia pod Wrocławiem. Jako wieloletnia miłośniczka tego miejsca i właścicielka psa, przeżyłam tam prawdziwy koszmar, który doprowadził mnie do płaczu i zmusił do opuszczenia terenu. 

Wszystko zaczęło się, gdy mój ukochany czworonóg załatwił się na trawie w okolicy plaży. Gdy tylko załatwił swoją potrzebę, zostałam zaatakowana przez grupę agresywnych plażowiczów. Krzyczeli na mnie, jakbym była najgorszą przestępczynią, robili mi taką awanturę, że cały teren się na mnie gapił. Czułam się upokorzona i zahukana!

Reklama

Jestem wściekła i oburzona! Zapłaciłam za swój bilet 30 złotych, a dodatkowo 10 złotych za mojego psa - łącznie 40 złotych za jeden dzień! W tej cenie to obsługa kąpieliska powinna się zająć sprzątaniem takich nieczystości, a nie ja mam się czołgać po trawie z jakimiś torebkami!

Przecież to naturalna potrzeba fizjologiczna zwierzęcia! Pies nie może przecież iść do toalety jak człowiek. Jeśli zarząd kąpieliska pobiera opłaty za psy, to powinien zapewnić odpowiednie warunki i obsługę. Za 40 złotych dziennie można by zatrudnić osobę, która by się tym zajmowała!

Reklama

Inni plażowicze zachowali się jak dzikusy Ich agresja i wulgarne zachowanie kompletnie zepsуły mi dzień, który miał być relaksem po ciężkiej pracy.

Z płaczem pakowałam swoje rzeczy i opuszczałam miejsce, za które zapłaciłam niemałe pieniądze. To niedopuszczalne! Byłam sama przeciwko rozszalałemu tłumowi. Zrobiłam wszystko, żeby uniknąć konfrontacji, ale to było niemożliwe. Zostawili mi w głowie obraz, który będzie mi towarzyszył przez długi czas: płacz, upokorzenie i poczucie, że w tej cenie kupiłam sobie jedynie prawo do publicznego linczu. 

Reklama

Proszę o nagłośnienie tej sprawy, bo być może nie jestem jedyną osobą, która doświadczyła takiego traktowania. Właściciele psów też mają prawo do kulturalnego wypoczynku!

Proszę, zastanówcie się. Czy naprawdę zasłużyłam na taką nienawiść? Czy to nie jest hipokryzja, pobierać opłatę za zwierzę, a potem oczekiwać, że jego właściciel będzie sam sprzątał, pod gradobiciem wyzwisk?

pozdrawiam

Jagoda

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ojciec Piją 2025-08-15 16:12:07


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wilq@1976 2025-08-15 18:44:40

    Zastanawiam się czy to kretyński clikbait czy faktyczny list od żywej osoby . Jeśli to opcja 2 czyli naprawdę ktoś napisał prawdę i swój punkt widzenia , to polecam udać się w trybie pilnym na ulicę Kraszewskiego i zostać tam przez długi okres czasu. Zakładając że to nie wypociny pismaka z pożal się Boże strony Tuwroclaw a prawdziwy list to chciał bym przypomnieć pani Jagodzie że w naszym kraju obowiązuje prawo a prawo mówi tak że właściciel ma obowiązek sprzątnąć po swoim psie . Mam 3 psy i zawsze sprzątam po nich , nie ważne czy płace 10 czy 50 PLN za wejście z psem . To mój obowiązek. Niech Pani Jagoda się cieszy że nie wezwano policję bo kosztowało by ją to 500 PLN minimum

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Borewicz 2025-08-16 09:25:00


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości