Pogoda we Wrocławiu nas nie rozpieszcza. Porywistemu wiatrowi towarzyszy duże zachmurzenie, które z kolei sprzyja opadom deszczu i deszczu ze śniegiem. Mogłoby być też trochę cieplej, prawda?
Ciężkie, ponure niebo, przelotne opady, wiatr i parę stopni ciepła - tak we Wrocławiu ma być jeszcze przez 10 dni. Tylko niedziela, 16 lutego, zapowiada się nieco cieplejsza.
Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu słońce nieśmiało wyjrzy zza chmur dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Ładnym dniem ma być poniedziałek, 24 lutego - słonecznym i z kilkunastoma stopniami na plusie.
Wciąż odczuwamy skutki huraganu Ciara - ostrzeżenia metrorologiczne są wydane dla 12 województw. Według najnowszego, we wtorek mocniej powieje do godz. 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze