Reklama

Awaria wodociągowa w samym centrum miasta. Na wodę poczekamy do godzin popołudniowych

13/02/2020 09:02

Plac Jana Pawła II i dwie ulice w jego sąsiedztwie będą pozbawione dostaw wody do godz. 14. To skutek awarii sieci wodociągowej, do której doszło w czwartek rano. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że adresy, których dotyczy czwartkowy, awaryjny brak wody, to Cieszyńskiego (parzyste numery od 12/13 do 16, 20, nieparzyste numery od 15 do 17-19), pl. Jana Pawła II(parzyste numery od 10a do 18, nieparzyste numery od 11 do 17), św. Barbary (parzyste numery od 2 do 6), św. Mikołaja (32-33) oraz Wszystkich Świętych (2, 2a, 2b, 2c, nieparzyste numery od 3 do 23).


Przerwa w dostawach wody ma potrwać od godz. 8 do 14. 


CZYTAJ TEŻ: KOMUNIKATY NA CZWARTEK, 13 LUTEGO

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości