Plac Jana Pawła II i dwie ulice w jego sąsiedztwie będą pozbawione dostaw wody do godz. 14. To skutek awarii sieci wodociągowej, do której doszło w czwartek rano.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że adresy, których dotyczy czwartkowy, awaryjny brak wody, to Cieszyńskiego (parzyste numery od 12/13 do 16, 20, nieparzyste numery od 15 do 17-19), pl. Jana Pawła II(parzyste numery od 10a do 18, nieparzyste numery od 11 do 17), św. Barbary (parzyste numery od 2 do 6), św. Mikołaja (32-33) oraz Wszystkich Świętych (2, 2a, 2b, 2c, nieparzyste numery od 3 do 23).
Przerwa w dostawach wody ma potrwać od godz. 8 do 14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze