Reklama

Głosowanie na Koszarowej. Na kogo głosowali pacjenci z koronawirusem?

29/06/2020 09:53

Do Państwowej Komisji Wyborczej wpływają protokoły z niedzielnych wyborów prezydenckich. Znamy już wyniki głosowania w większości komisji wyborczych we Wrocławiu. Wiemy, już m.in. jak głosowali pacjenci szpitala przy ul. Koszarowej.

Szpital przy ul. Koszarowej to tzw. jednostka jednoimienna zajmująca się pacjentami z koronawirusem. Osoby znajdujące się w szpitalu w związku z COVID-19 w niedzielę miały możliwość oddania głosu na prezydenta. Do pacjentów na oddziale zakaźnym wchodzili członkowie komisji w ochronnych kombinezonach.


Wiemy już, jak głosowali pacjenci z Koszarowej. W szpitalu zakaźnym wybory nie cieszyły się zbyt wielkim zainteresowaniem. Z 60 pacjentów zagłosowało zaledwie 8 czyli nieco ponad 13%.


Zdecydowanym zwycięzcą wyborów w tym szpitalu jest obecny prezydent Andrzej Duda na którego głosowało 5 osób (62,5%).

Reklama

Po jednym głosie (co dało poparcie na poziomie 12,5%) otrzymali też: Krzysztof Bosak, Marek JakubiakRafał Trzaskowski.


ZOBACZ TEŻ: Wybory za kratkami. Jak głosowali odadzeni w areszcie i więźniowie z Wrocławia


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości