Reklama

Koronawirus w szpitalu dziecięcym. Dwie dziewczynki zakażone COVID-19

09/04/2020 14:25

Test potwierdziły, że dwie dziewczynki przebywające w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych przy ul. Chałubińskiego są zakażone koronawirusem. Na COVID-19 choruje też jeden z opiekunów dzieci.

Jak poinformowała rzeczniczka szpitala Monika Kowalska, zakażone dziewczynki to 9- i 12-letnia pacjentki szpitala pediatrycznego przy Chałubińskiego. Pozytywny wynik testu stwierdzono też u opiekuna jednego z dzieci.


W klinice, do której trafiają niepełnoletni pacjenci z podejrzeniem COVID-19 znajduje się jeszcze 6 osób na obserwacji.


To już kolejni pacjenci Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie poprzednie pacjentki, które trafiły do szpitala w połowie marca, po wykonanych pod koniec ubiegłego miesiąca testach zostały uznane za ozdrowieńców.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości