Reklama

Dwa razy naprawiali torowisko w centrum. Dziewięć linii tramwajowych kursowało inaczej [ZDJĘCIA]

13/02/2020 10:44

W czwartkowe przedpołudnie tramwaje nie kursowały ulicą Piłsudskiego w stronę placu Legionów. Podwykonawcy MPK Wrocław prowadzili tam prace torowe. Później zabrali się tory na skrzyżowaniu Świdnickiej i Podwala. 

Z powodu pilnej naprawy torowiska na ul. Piłsudskiego tramwaje linii 0P, 15, 31, 32 jechały objazdem przez Świdnicką, Podwale i Krupniczą, tramwaje linii 5, 1- przez Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową, a tramwaje linii 7 - przez Kazimierza Wielkiego, Widok i Świdnicką.


CZYTAJ TEŻ: PORANNE WYKOLEJENIE NA POMORSKIEJ 


Do analogicznej sytuacji doszło przed godz. 14 na skrzyżowaniu ulic Świdnickiej i Podwale. Aby umożliwić prowadzenie prac torowych w tym miejscu, tramwaje linii 6, 7 kursowały objazdem przez Podwale, Krupniczą i Kazimierza Wielkiego, a 17 i 24 - przez Piłsudskiego i Dworzec Główny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości