Reklama

Spada dobowy przyrost zakażeń koronawirusem na Dolnym Śląsku

04/06/2020 11:04

Tylko 11 ze 361 osób, u których w czwartek potwierdzono zakażenie koronawirusem, pochodzą z województwa dolnośląskiego. Najwięcej zakażeń znów odnotowano w województwie śląskim.

Wojewoda dolnośląski poinformował w czwartek, że nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha i kilku mniejszych powiatów. 


W szpitalu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu przebywa obecnie 104 pacjentów, z czego u 72 potwierdzono obecność koronawirusa. Sześcioro z nich znajduje się na oddziale intensywnej terapii, a siedmioro  - na obserwacji. W szpitalu wolnych jest 37 sal.


Od początku epidemii pozytywny wynik testu SARS-CoV-2 dostało 2660 osób. Wyzdrowiało już 1621 z nich, z czego 32 w czwartek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości