Tylko 11 ze 361 osób, u których w czwartek potwierdzono zakażenie koronawirusem, pochodzą z województwa dolnośląskiego. Najwięcej zakażeń znów odnotowano w województwie śląskim.
Wojewoda dolnośląski poinformował w czwartek, że nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha i kilku mniejszych powiatów.
W szpitalu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu przebywa obecnie 104 pacjentów, z czego u 72 potwierdzono obecność koronawirusa. Sześcioro z nich znajduje się na oddziale intensywnej terapii, a siedmioro - na obserwacji. W szpitalu wolnych jest 37 sal.
Od początku epidemii pozytywny wynik testu SARS-CoV-2 dostało 2660 osób. Wyzdrowiało już 1621 z nich, z czego 32 w czwartek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze