Reklama

Torowisko na Kazimierza Wielkiego znów nie nadawało się do jazdy

04/12/2019 08:19

Kolejna awaria torowiska na Kazimierza Wielkiego. Po godzinie 8:00, że trasa znów na ponad dwie godziny została wyłączona z ruchu, a tramwaje kursowały objazdem.

Ze względu na awarię tramwaje linii 3, 10, 15, 23, 33, które rozkładowo miały jechać ul. Kazimierza Wielkiego skierowano objazdem przez Krupniczą, Podwale, Teatralną, Skargi. Zmiany te trwały prawie do 10:30.


Przypomnijmy, że taka sama sytuacja miała miejsce we wtorek po południu. Ze względu na zamknięcie tej kluczowej dla centrum miasta linii, w mieście tworzyły się spore korki tramwajowa, a znaczna część pojazdów kursowała z opóźnieniem. Po mniej więcej dwugodzinnej przerwie, przewoźnik informował pasażerów, że usterka została naprawiona.

Reklama

To jednak niejedyne środowe problemy z kursowaniem tramwajów. Od wczesnych godzin porannych na trasie między Pilczycami i Leśnicą występowały spadku napięcia. Wobec tego tramwaje linii 3, 10, 20 kursowały tylko do pętli Pilczyce, dalej pasażerowie mogą korzystać z podstawionych przez MPK autobusów „za tramwaj” oraz wydłużonej do Pilczyc linii 102. Obecnie nie powinno być już utrudnień.


ZOBACZ TEŻ: Mikołajkowa akcja MPK niebezpieczna dla pasażerów?


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości