Marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski poinformował w niedzielę wieczorem, że przeszedł test na zakażenie koronawirusem. – Wynik na szczęście jest negatywny – napisał samorządowiec.
Przybylski testy na koronawirusa przeszedł ze względu na to, że brał udział w spotkaniu z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem, który w sobotę uzyskał pozytywny wynik na SARS-CoV-2 i najbliższe dni ma spędzić w izolacji domowej.
Marszałek mimo negatywnego wyniku, zdecydował jednak, że ze względów bezpieczeństwa najbliższy tydzień będzie pracować zdalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze