Reklama

Ratownik zakażony koronawirusem. 20 osób na kwarantannie

24/04/2020 18:56

20 ratowników medycznych przeszło na kwarantannę po tym, jak potwierdzono zakażenie koronawirusem u ratownika głównej bazy Pogotowia Ratunkowego przy ul. Ziębickiej we Wrocławiu.

Jak informuje Michał Nowakowski, rzecznik prasowy marszałka województwa, pogotowie ratunkowe reorganizuje swoje siły, żeby bez zaburzeń wykonywać swoje działania. I dodaje, że obecnie realizowane są wszystkie wezwania.


Przypomnijmy, że w piątek władze szpitala przy ulicy Koszarowej poinformowały o zgonie dwójki pacjentów, w tym jednej kobiety, która w ostatnim czasie przeszła zakażenie.


Zmarli pacjenci to osoby w wieku starszym, które po zakażeniu trafiły na oddział intensywnej terapii.


Wyjazdowy zespół wymazowy ma przyśpieszyć powrót do pracy personelu medycznego zarażonego wirusem COVID-19. Został on uruchomiony w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości