Reklama

Marszałek Cezary Przybylski po kontakcie z prezydentem zrobi sobie kwarantannę

04/10/2020 20:07

Marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski poinformował w niedzielę wieczorem, że przeszedł test na zakażenie koronawirusem. – Wynik na szczęście jest negatywny – napisał samorządowiec.

Przybylski testy na koronawirusa przeszedł ze względu na to, że brał udział w spotkaniu z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem, który w sobotę uzyskał pozytywny wynik na SARS-CoV-2 i najbliższe dni ma spędzić w izolacji domowej.


Marszałek mimo negatywnego wyniku, zdecydował jednak, że ze względów bezpieczeństwa najbliższy tydzień będzie pracować zdalnie.



bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości