Zakończyła się dezynfekcja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w szpitalu przy ulicy Fieldorfa. Badania nie wykazały rozprzestrzeniania się baterii zgorzeli gazowej, w związku z czym oddział przyjmuje już pacjentów.
- SOR Szpitala im. Marciniaka wznawia przyjmowanie pacjentów. Zakończyła się dezynfekcja oddziału, nie ma zagrożenia epidemiologicznego - informuje Michał Nowakowski, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
CZYTAJ TAKŻE --> PODEJRZENIE GANGRENY WE WROCŁAWIU. SOR ZAMKNIĘTY
Przypomnijmy, że oddział został zamknięty w poniedziałek, kiedy przyjęto pacjenta z gangreną. Ze względu na możliwość rozprzestrzeniania się bakterii, SOR musiał zostać poddany dezynfekcji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze