Reklama

Szpitalny Oddział Ratunkowy przy Fieldorfa przyjmuje już pacjentów

13/08/2019 10:15

Zakończyła się dezynfekcja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w szpitalu przy ulicy Fieldorfa. Badania nie wykazały rozprzestrzeniania się baterii zgorzeli gazowej, w związku z czym oddział przyjmuje już pacjentów.

- SOR Szpitala im. Marciniaka wznawia przyjmowanie pacjentów. Zakończyła się dezynfekcja oddziału, nie ma zagrożenia epidemiologicznego - informuje Michał Nowakowski, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.


CZYTAJ TAKŻE --> PODEJRZENIE GANGRENY WE WROCŁAWIU. SOR ZAMKNIĘTY


Przypomnijmy, że oddział został zamknięty w poniedziałek, kiedy przyjęto pacjenta z gangreną. Ze względu na możliwość rozprzestrzeniania się bakterii, SOR musiał zostać poddany dezynfekcji.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości